PRO FANOUŠKY

Tak jsme si střihli premiéru s naším novým členem – houslistou Robertem Kelnarem. Premiéra byla v Luži a vystoupení bylo skvělé. Dále jsme zahráli partě muzikantů v Javorníku, což byla taktéž velmi vydařená akce. Teď jen doufáme, že vyjde počasí na Hřebečský slunovrat, kde Vás rádi uvidíme. Kaderus blues na velkém pódiu od 17.00 hodin. Těšíme se!

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

O kapele

Kapela Kaderus Blues vznikla v roce 1994 a po hudebním tápání v osmdesátých letech se muzikanti vrátili k základům, podle kterých začínali po roce 1970. Repertoár postavili na elektrickém blues a rhythm-n-blues a využili i řadu akustických nástrojů. Současný sound se posunul do elektroakustické polohy a přispělo k tomu i začlenění akordeonu a elektrifikovaných houslí.

Styl kapely není jednoznačně vymezený, ale prolínají se v něm zkušenosti, osobnosti a ego jednotlivých hráčů. Blues, country, šanson, dnes neobvyklé zapojení bottlenecku, to vše se přetaví do převzaté i vlastní tvorby.Autory vlastních skladeb jsou Kid Moravec a Kopčem Smékal původně s náměty básníka Rudy Berana. Současné texty jsou z pera zpěvačky Luby.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

POSLEDNÍ ALBUM

KADERUS BLUES 2010

Kaderus Blues
KONTAKT | vladimir.moravec@seznam.cz | +420 777 705 360
© 2014 KADERUS BLUES